DÜNDEN BUGÜNE ELİT PREFABRİKE

Preton Prefabrike olarak 2001 yılında üretime başlayan firma, ELİT PREFABRİKE Beton İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. olarak Çalı Sanayi Bölgesindeki tesislerinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Genç ve deneyimli yönetim ve üretim kadrosu ile sektördeki yerini hızla almıştır.

Kısa zamanda binlerce m² prefabrike betonarme yapının üretimini değişik bütçe ve sektörde gerçekleştiren firmamız, teknik olarak prefabrike sistemlerle gerçekleştirilmesi mümkün ve uygulanabilir olan her türlü sosyal, zirai ve endüstriyel yapıları, yatırımcı kuruluşların hizmetine sunmaktadır.

  ELİT PREFABRİKE

Sistemli bir biçimde büyümekte, makina ve ekipman parkı her geçen gün artmaktadır.

Prefabrike betorname projeler, çağdaş ve özgün çözümler, kalıp dizaynları ve imalatları firma bünyesinde yapılmaktadır.

Kaliteli üretim ve iyi bir montaj sayesinde prefabrike yapılar, yatırımcılara ekonomik ve hızlı bir şekilde sunulmakta ve müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, kurumsal bilgi ve çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirme ve geliştirmeyi sağalamak bu doğrultuda sektörün lider firması olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ürün ve hizmet sunumumuzu devam ettirmek, müşteri memnuniyetini arttırmak, çevrenin korunması ve enerjinin verimli kullanarak prefabrikasyon sektöründeki yerimizi korumak ve önder firma olmak.

Grup Şirketlerimiz

Elit Prefabrike kurumsallaşmanın önemini bilmekte ve yatırımlarını bu doğrultuda, güçlü kurum kültürüne uygun olarak yapmaya gayret etmektedir.

İş ve İşçi Sağlığı Politikamız

İşletme ve montaj alanında kurduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile ilgili kurulan sistemin kullanımını, devamlılığını sağlamak ve geliştirmek.

Çevre ve Kalite Politikamız

Çevrenin korunması ve enerjinin verimli kullanılması esasına dayalı bir sistem yürütmek, bu sistemin devamlılığını sağlanmak ve geliştirmek.


Haberler

17.YILIMIZ

İMO BURSA BÜLTEN

İNŞAAT ZİRVESİ
 Kurumsal Kültürü ile Elit Prefabrike...

Sorun değil çözüm odaklıyız

Kurumsal hedeflerimiz nettir. Etkileşim gücü en yüksek düzeydedir.

İdeal iş sonuçları üretiriz.

Tüm projelerimize samimi yaklaşırız.

İnsiyatif alırız, insiyatif kullanırız.

Kayda değer iş sonuçları üretiriz.

İnsan kaynağının kalitesine inanırız.

Vizyonu, misyonu olan istenir ve yaşanası bir kurum oluşturmaya gayret ederiz.